Banners

ŚWIĄTECZNA WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

2019grudzien16dps 1
Dnia 16 grudnia 2019 roku grupa uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie w składzie:  Katarzyna Matczak, Małgorzata Maciejewska, Daria Dudek, Bogumiła Pietrzak, Natalia Węgrzyn, Sandra Bogulska, Dominika Lis, Justyna Matuszak, Klaudia Mruk, Ewelina Cybulska, Aleksandra Palczewska, Natalia Marczak, Paulina Świtalska, Weronika Kasprzak, Adam Błaszczyk, Michał Tomczyk, Bartosz Karbowski, Adam Jamroziak, Jakub Walewski, Piotr Bączyński, Kacper Bartosiak, Gracjan Fryga, Tobiasz Sobczyk, Mikołaj Ignaszak oraz Wojciech Archański udała się ze świąteczną wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Liskowie. Uczniowie w trakcie spotkania z mieszkańcami placówki wykonali kolędy i piosenki świąteczne, złożyli również najserdeczniejsze  życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku. Po występie młodzież wręczyła podopiecznym Domu Pomocy słodkie upominki oraz własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Na zakończenie przedstawiciel mieszkańców Domu Pomocy podziękował za przybycie oraz  mile spędzony czas, złożył również najserdeczniejsze życzenia. Grupa otrzymała także zaproszenie, z którego z pewnością skorzysta, na kolejne występy. Pomysłodawczynią i organizatorką występu była pani Ewelina Tydalska.

nasz facebook