Banners

SPOTKANIE OPŁATKOWE 2019

2019grudzien20wigilia...
20 grudnia 2019 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli: Przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Adamiak, dyrekcja, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji Zespołu Szkół. Zebranych przywitał dyrektor Piotr Pasik. Złożył wszystkim obecnym życzenia zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej atmosferze. Podkreślił również, jak ważne są to święta w życiu polskich rodzin. Następnie przekazał życzenia świąteczne od: Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzeny Wodzińskiej, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego, Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala, Wicestarosty Kaliskiego Zbigniewa Słodowego, Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Adama Kłysza oraz pani Wójt Gminy Lisków Marii Krawiec.

       Spotkanie opłatkowe było okazją nie tylko do udanego występu artystycznego połączonych w chórze sił klas Ic, IIb oraz IIIa, ale także do uroczystego wręczenia nagród uczniom, którzy wzięli udział w szkolnych konkursach. I tak w szkolnym etapie XXIV Olimpiady o Żywieniu i Żywności zwyciężyła Weronika Dzikowska z klasy IIIa, zaś II miejsce zajęła Małgorzata Kopeć z tej samej klasy. Małgorzata Kopeć została również zwyciężczynią konkursu na najpiękniejszą aranżację stołu świątecznego. Na II miejscu w tym konkursie uplasowały się Weronika Kasprzak oraz Weronika Woźniak z klasy IIa. W konkursie na temat życia i pracy Stephena Howkinga zwyciężył uczeń Ic Paweł Wawrowski, II miejsce zajęła Justyna Lasek, a III - Bartosz Karbowski - oboje z klasy Ia. 

       Spotkanie zakończyła część kulinarna. Jak zwykle nasi uczniowie klas gastronomicznych oraz ich nauczycielki popisali się niebywałym kunsztem kulinarnym. Część artystyczną spotkania opłatkowego przygotowali pani Kinga Poniatowska - Frankiewicz oraz pan Mieczysław Trawkowski.

nasz facebook