Banners

ZOSTAŃ DOBRYM ANIOŁEM - DLA MARCELA

Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią panią Eweliną Tydalską zdecydowali się przekazać fundusze zebrane w ramach akcji „Zostań Dobrym Aniołem” Fundacji Siepomaga na pomoc Marcelkowi Samolowi, 8-miesięcznemu chłopczykowi z Krotoszyna, u którego 13 listopada 2019 roku zdiagnozowano złośliwego guza mózgu (medulloblastoma). Jedynym  ratunkiem jest chemioterapia, autoprzeszczep szpiku oraz operacja guza w Stanach Zjednoczonych. Wstępne koszty oszacowano na 4 miliony złotych!!!

                Dzięki ofiarności i zaangażowaniu ludzi dobrej woli udało się zebrać tę ogromną sumę. Jednakże to nie koniec walki...

                Zachęcamy wszystkich do dalszej pomocy oraz wsparcia. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę     https://www.siepomaga.pl/marcel

Pomagajmy!!!

nasz facebook