Banners

WIELKANOC 2020 - ŻYCZENIA

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE, LISKOWIANIE,

PRACOWNICY INSTYTUCJI  WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NASZĄ PLACÓWKĄ,

ABSOLWENCI ORAZ SYMPATYCY

ZESPOŁU SZKÓŁ W LISKOWIE

Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH PRZYPADAJĄCYCH NA TAK BARDZO TRUDNY CZAS ŻYCZYMY WSZYSTKIM, ŻEBY ODKRYLI W SOBIE NAJGŁĘBIEJ UKRYTE POKŁADY SZLACHETNOŚCI, ZNALEŹLI BOGA W SWOIM SERCU I W DRUGIM CZŁOWIEKU, BYLI WRAŻLIWI NA POTRZEBY BLIŹNICH, NIE PODDAWALI SIĘ  KONSUMPCJONIZMOWI NISZCZĄCEMU PRAWDZIWE WARTOŚCI ORAZ NASZĄ WSPÓLNĄ PLANETĘ, ABY UWOLNILI UMYSŁY OD ZAZDROŚCI  I MIAŁKIEJ RYWALIZACJI DAJĄCEJ TYLKO ZŁUDZENIE SZCZĘŚCIA I POZOSTALI W DOBRYM ZDROWIU, WSPÓŁCZUJĄCY, WRAŻLIWI ORAZ SOLIDARNI Z RESZTĄ LUDZKOŚCI.

DYREKCJA, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W LISKOWIE

nasz facebook