Banners

Podziękowania

Drodzy Uczniowie i  Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy,

Dzisiaj  kończy się rok szkolny 2019/2020. Był to czas wytężonej pracy i  wysiłku.
Sukcesy i radości są zasługą zarówno Was, Drodzy Uczniowie, jak i  Waszych Nauczycieli, którzy przekazują Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Wkładają w to wiele wysiłku i trudu wychowawczego. Uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu. Teraz wszyscy odczuwamy radość i satysfakcję z osiągnięć minionych dziesięciu miesięcy.
Dzisiaj rozpoczynają się wakacje. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Bądźcie radośni            i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni.
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, które zapewne dostarczą różnorodnych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Oby te dni pozwoliły na nabranie sił i zapału do mierzenia się od września z nowymi wyzwaniami.

Krzysztof Grabowski - Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
Krzysztof Nosal - Starosta Kaliski
Zbigniew Słodowy - Wicestarosta Kaliski
Piotr Pasik - Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie

nasz facebook