Banners

SZTUKA AUTOPREZENTACJI

 

W dniach 24-27 czerwca bieżącego roku grupa nauczycieli z Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie brała udział w kursie autoprezentacji, czyli uczyła się jak przygotować uczniów do wystąpień publicznych.

       W trakcie kursu nauczyciele dowiedzieli się,  jak przygotować się do wystąpień, jak przemawiać, aby inni chcieli ich słuchać, a także jak właściwie się ubrać oraz zachować podczas autoprezentacji. Zapoznali się również ze sposobami  pokonywania tremy, która często towarzyszy osobom występującym przed dużą grupą ludzi, oraz z katalogiem błędów popełnianych podczas wystąpień  publicznych. Nauczyciele mieli także możliwość zapoznania się z pracą operatora kamery w ramach ćwiczeń udzielenia  wywiadów dotyczących pracy zdalnej w czasie epidemii.

       Kurs prowadzony był przez redaktorów Radia Centrum w Kaliszu: Małgorzatę Meszczyńską i Pawła Figla.

nasz facebook