II Zjazd Absolwentów

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

Drodzy Absolwenci!

Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie

(zwanego ,,BUDOWLANKĄ”)

W związku z 90-leciem Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie – dawnej „Budowlanki”, które przypada w bieżącym roku, Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów oraz Dyrekcja szkoły ma zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów, a także przyjaciół naszej szkoły do wspólnego świętowania podczas Drugiego Zjazdu i Balu Absolwentów, który odbędzie się 15 czerwca 2013 r. w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie przy ul. Twórców Liskowa 1.

Pragniemy stworzyć okazję do refleksji i wzruszeń, promocji Księgi Absolwentów, ale także do wesołej zabawy z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Chcemy wspólnie z Państwem powrócić do „tamtych czasów” i miejsc, które dzisiaj być może wyglądają już nieco inaczej…, ale ciągle są żywe we wspomnieniach!

Spotkanie po latach będzie znakomitą okazją do wspomnień, a także odświeżenia starych i nawiązania nowych kontaktów, czasem wzruszeń, ale i wspaniałej zabawy.

Program zjazdu:

-  1100  Biuro Zjazdu –  rejestracja uczestników,

-  1400  Uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym p.w. Wszystkich Świętych w Liskowie,

-  1600  Część oficjalna i artystyczna na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie:

-           Odsłonięcie tablicy pamiątkowej Zjazdu,

-           „Spotkanie po latach” nauczycieli, absolwentów, pracowników szkoły,

-           Zwiedzanie nowo wyremontowanego budynku  „okrąglaka”,

-           Poczęstunek  –  sala gimnastyczna szkoły,

-           Występ gwiazdy wieczoru - Wojciech Gąssowski

-           Zabawa taneczna do białego rana…

Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby zechcieli Państwo przyjąć nasze zaproszenie. Państwa udział w uroczystości będzie dla nas wyróżnieniem i świadectwem sympatii, jaką darzycie Państwo szkołę.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Zjeździe Absolwentów oraz ewentualnym nabyciem Monografii Szkoły prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 14 maja 2013 r. i wpłatę w kwocie 50 zł na konto Komitetu Organizacyjnego podane niżej lub w sekretariacie szkoły (osoba towarzysząca dodatkowo 50 zł).

Zapewniamy nocleg w internacie w cenie 10 zł od osoby – prosimy o wcześniejszą rezerwację w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie.

Potwierdzenie uczestnictwa można dokonać:

• osobiście w sekretariacie szkoły
  • telefonicznie (nr  tel.:  62 76 34 009)
  • przesyłając pocztą wydrukowaną i wypełnioną kartę zgłoszenia
    (karta zgłoszenia dostępna na stronie internetowej szkoły: www.zs1liskow.pl)

Ofiarodawców i Sponsorów, Przyjaciół Szkoły chętnych do partycypowania w kosztach przygotowania Zjazdu Absolwentów prosimy o wpłaty na konto:

Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej nr 84 8404 0006 2002 0016 6966 0001

z dopiskiem: ,,Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół  nr 1 w Liskowie” lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

Prosimy również o poinformowanie o uroczystościach związanych ze Zjazdem Absolwentów koleżanki i kolegów, ponieważ nie dysponujemy aktualnymi adresami wszystkich absolwentów.

Zaproszenie z programem Zjazdu, prześlemy pocztą po otrzymaniu wpłaty.

Organizatorami Zjazdu Absolwentów są:

Krzysztof Grabowski - Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego,

Krystyna Spychała - zastępca Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego,