Europass-Mobilność – przepustka na europejski rynek pracy już w rękach uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie

Europass-Mobilność – przepustka na europejski rynek pracy już w rękach uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie
  • 25 cze 2024

Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000122216  pn.: „ZS1 in Italy”, realizowany w ramach programu Erasmus+, dofinansowany przez Unię Europejską dobiega końca. Wszystkie efekty uczenia, uzyskane przez uczestników projektu podczas majowej mobilności, zostały potwierdzone i uznane w postaci dokumentu Europass-Mobilność.

21 czerwca Starosta Kaliski Jan Adam Kłysz, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie Angelika Dryjańska, koordynator mobilności Anna Kowalska dokonali uroczystego wręczenia europejskiego dokumentu, opisującego umiejętności zdobyte podczas ścieżki kształcenia, wszystkim uczestnikom projektu.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content