„Jak nie czytam, jak czytam” – pobudzamy kreatywność, promujemy czytelnictwo

„Jak nie czytam, jak czytam” – pobudzamy kreatywność, promujemy czytelnictwo
  • 03 sie 2023
Zespół Szkół nr 1 w Liskowie, po raz kolejny, wziął udział w akcji: ,,Jak nie czytam, jak czytam’”, której głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika Biblioteka w Szkole, a lokalnie ponad 2000 bibliotek różnych szkół. Dzisiejszy event czytelniczy z udziałem klas pierwszych miał na celu, nie tylko wskazanie zalet regularnego czytania, ale stał się zapowiedzią kolejnych akcji promujących i wspierających rozwój czytelnictwa połączonych z liftingiem czytelni. Realizacja zaplanowanych na jesień 2023 r. działań czytelniczych realizowana będzie dzięki uzyskanemu przez Zespół Szkół nr 1 w Liskowie wsparciu finansowemu w ramach programu – „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” Priorytet 3. Kierunek interwencji 3.2.
Organizator: Monika Mularczyk

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content