Konkurs Fotograficzny „Poezja w Obiektywie” w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie: Inspirujące Spotkanie Sztuki i Natury

Konkurs Fotograficzny „Poezja w Obiektywie” w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie: Inspirujące Spotkanie Sztuki i Natury
  • 13 cze 2024

W Zespole Szkół nr 1 w Liskowie zakończył się wyjątkowy konkurs fotograficzny pod nazwą „Poezja w Obiektywie”. Inicjatywa ta, zorganizowana przez nauczycieli szkoły, miała na celu połączenie dwóch dziedzin sztuki – poezji i fotografii. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć fotografie inspirowane wierszami o przyrodzie, co zaowocowało powstaniem wielu niezwykłych i emocjonujących prac.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się w udziałem dyrektora szkoły Pani Angeliki Dryjańskiej, organizatorów oraz samych uczestników. Nagrody miały szczególny charakter, ponieważ zostały wykonane przez uczniów z branży technik reklamy. Każdy z laureatów otrzymał upominki, na których widniał wizerunek ich zwycięskiego zdjęcia. To niezwykłe połączenie talentów uczniów z różnych dziedzin podkreśliło współpracę i wspólne dążenie do artystycznego rozwoju.

Wyłoniono następujących laureatów:

  • I miejsce: Julia Bruś z klasy I a
  • II miejsce: Olga Drobnik z klasy I a
  • III miejsce: Iga Bogacz z klasy I b
  • Wyróżnienie: Paulina Wojtczak z klasy II a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Opiekunowie konkursu: Żaneta Marszałek – Trzebińska, Monika Poroś

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content