Konkurs Wiedzy o Życiu i Pracy Alberta Einsteina

Konkurs Wiedzy o Życiu i Pracy Alberta Einsteina
  • 14 gru 2023
Dnia 14 grudnia w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Pracy Alberta Einsteina. Ten cykliczny konkurs zgromadził w tym roku rekordową ilość uczestników – 30. Wykazali się oni dużą wiedzą na temat genialnego naukowca i laureata Nagrody Nobla. Organizatorka konkursu i autorka pytań poszła za słowami Einsteina: ,,Tymczasem prawdziwa sztuka zadawania pytań polega na tym, by odkryć, co uczeń wie lub czego jest w stanie się dowiedzieć’’.
Wyniki konkursu:
1 miejsce – Kacper Janik klasa II a
2 miejsce – Wiktor Adamiak klasa I a
3 miejsce – Maja Dynkowska klasa II a
Laureatom serdecznie gratulujemy.
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła pani Anna Kamińska-Kraus

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content