,,Matematyka dla zawodowca’’ – wyróżnienie dla ucznia Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie

,,Matematyka dla zawodowca’’ – wyróżnienie dla ucznia Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie
  • 28 mar 2023

W dniu 28 marca 2023 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie uczestniczyli w konkursie ,,Matematyka dla zawodowca’’. Celem konkursu było przybliżenie zagadnień związanych z matematyką dla uczniów przygotowujących się do zawodu oraz podnoszenie kompetencji matematycznych. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie w osobach: Maja Dynkowska, Szymon Dudek, Marcin Skowroński, Paweł Wawrowski, Szymon Cierniak mogli sprawdzić swoje umiejętności praktycznego zastosowania matematyki w jej zawodowej odsłonie. Wyróżnienie z rąk Kierownika Biura Oświaty, Sportu i Kultury Pani Jolanty Golickiej otrzymał uczeń klasy 4c Paweł Wawrowski.

Opiekunem uczestników konkursu była pani Anna Kamińska-Kraus.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content