Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
  • 22 mar 2023
W dniu 22 marca 2023 r. w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej z motywem przewodnim „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej wiedzy ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Organizatorem jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.
W etapie szkolnym uczestniczyło 33 uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie. Na podstawie wyników rozwiązywanych testów wyłoniono zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na dalszym etapie rozgrywek.
I miejsce
Eugeniusz Osicki kl. 2a
II miejsce
Marcin Słopień kl. 2a
III miejsce
Mikołaj Kowalski kl. 4d
Jakub Tomaska kl.4c
Anna Andrzejak kl. 2a
Szkolnym organizatorem był p. Mieczysław Trawkowski.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content