Poznań Motor Show 2023 – wielkie święto motoryzacji z udziałem Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie

Poznań Motor Show 2023 – wielkie święto motoryzacji z udziałem  Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie
  • 31 mar 2023

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie uczestniczyli w najważniejszych targach motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej – Poznań Motor Show 2023. MTP to  miejsce prezentacji marek, prelekcji, ceremonii, spotkań z gwiazdami oraz wydarzeń z licznymi atrakcjami. Na uczniów czekały spotkania z gwiazdami motosportu: z Kamilem Jaśkowskim z Absurdów Drogowych, z Marcinem Domagałą z Otomoto, z kierowcami rajdowymi Robertem Kubicą i Miko Marczykiem,  z youtuberem Kicksterem oraz prezentacja marki Yanosik.

Zaprezentowanych zostało kilkadziesiąt pojazdów wiodących marek motoryzacyjnych oraz premierowych modeli. Nowości przedstawili: Ferrari, McLaren, Lamborghini, Porsche, Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Audi, Hyundai, Honda oraz wiele innych.

Na targach  Poznań Motor Show coś dla siebie znaleźli również miłośnicy motocykli. Każdy fan jednośladów mógł podziwiać motocykle światowych marek, w tym najnowsze modele Hondy, Kawasaki, MV Agusta.

Uczniowie w znakomitych humorach, pełni wrażeń, ale ogromnie zmęczeni dotarli do Liskowa późnym popołudniem.

Wycieczka odbyła się pod opieką pani Moniki Smagi i pana Jacka Szczygieckiego.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content