godloo.jpg
projekt1a.jpg

     Ponad 10 tys. uczniów szkół średnich uczestniczyło w półfinałach XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, które odbyły się 10 marca podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Gorąca atmosfera, pozytywna energia i ogromna motywacja do zdobywania wiedzy – tak można podsumować półfinały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. 10 marca ponad 10 500 młodych ludzi – 5268 dwuosobowych drużyn uczniowskich – jednocześnie rozpoczęło rozwiązywanie online testów kwalifikujących do udziału w finałach Mistrzostw, które odbędą się w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r. podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce –Poznań Motor Show.

     Pragniemy poinformować, że nasi uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie Dominik Kasprzak i Paweł Wawrowski uzyskali kwalifikację do udziału w finale  - Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Rozwiązując zadania przygotowane przez organizatorów zajęli miejsce w 20 –ce najlepszych drużyn. Brawo.

Gratulujemy i będziemy trzymać „kciuki” podczas finału.