Rozkręcamy kompetencje dla branży motoryzacyjnej we współpracy z Hella Gutmann Solutions

Rozkręcamy kompetencje dla branży motoryzacyjnej we współpracy z Hella Gutmann Solutions
  • 08 kwi 2024
W dniu 8 kwietnia 2024 r. uczniowie kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, dzięki wsparciu Hella Gutmann Solutions, mieli możliwość przetestowania nowoczesnych narzędzi do diagnostyki oraz rozwiązań służących kalibracji systemów wspomagania.
Krzysztof Skrzypczak i Konrad Goławski zaprezentowali urządzenia
firmy Hella Gutmann do kalibracji kamer i radarów w nowoczesnych pojazdach wyposażonych w systemy wspomagania kierowcy m.in.: systemy automatycznego hamowania, asystentów linii wykrywania martwego pola i układy sterujące nowymi reflektorami adaptacyjnymi. Przedstawiono urządzenie CSC Tool, urządzenie do ustawiania reflektorów SEG V oraz testery Mega Macs w tym najnowszy mega macs X.
Koordynator: p. Jacek Szczygiecki

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content