Saferinternet.pl – projekt na rzecz bezpieczeństwa w sieci

Saferinternet.pl – projekt na rzecz bezpieczeństwa w sieci
  • 12 mar 2024
Uczniowie klasy 1a wzięli udział w projekcie Saferinternet.pl w ramach Polskie Centrum Programu „Safer Internet”
Podczas webinaru pn.: „Mój (nie) widzialny cyfrowy ślad” uczniowie dowiedzieli się, jaki ślad pozostaje w Internecie, kiedy podejmujemy różne aktywności online – od działalności w mediach społecznościowych, korzystania z aplikacji przez granie po robienie zdjęć.
Saferinternet.pl – projekt, którego celem jest zwiększanie społecznej świadomości na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą najnowsze techniki komunikacji. Wśród podejmowanych działań priorytetem jest edukacja, zarówno dzieci, jak i rodziców, a także podnoszenie kompetencji profesjonalistów w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu.
Koordynator: p. Arleta Pawlak-Jakubowska

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content