Zespół Szkół nr 1 w Liskowie – Dzień Sportu i symboliczne powitanie lata z fotobudką

Zespół Szkół nr 1 w Liskowie – Dzień Sportu i symboliczne powitanie lata z fotobudką
  • 03 sie 2023
W dniu 16 czerwca 2023 w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie odbył się Dzień Sportu. Każda klasa zgłosiła swoich przedstawicieli do poszczególnych konkurencji już na dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek. Celem przeprowadzenia tych zawodów było zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego, propagowanie sportu jako formy podnoszenia sprawności fizycznej oraz współzawodnictwo międzyklasowe. Równo o 09.00 wszyscy zgłoszeni przystąpili do zaciętej rywalizacji i oto jak przedstawiają się końcowe rozstrzygnięcia:
– turniej piłki nożnej chłopców
1 miejsce klasa 2B
2 miejsce klasa 3A
3 miejsce klasa 1A
– turniej piłki plażowej dziewcząt
1 miejsce klasa 2A
– „przeciąganie liny”
1 miejsce klasa 3A
2 miejsce klasa 4D
3 miejsce klasa 2A
-„skoki w workach”
1 miejsce klasa 4D
2 miejsce klasa 2B
3 miejsce klasa 2A
Po zakończonym turnieju pani Dyrektor Angelika Dryjańska wręczyła uroczyście pamiątkowe dyplomy oraz medale wszystkim zwycięzcom. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Fot. @Anastasia Vyporkhoniuk

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content