Zespół Szkół nr 1 w Liskowie Mistrzem Powiatu Kaliskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Zespół Szkół nr 1 w Liskowie Mistrzem Powiatu Kaliskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
  • 26 mar 2023
Zawody odbyły się w dniu 23.03.2023 w Piskorach na ternie gminy Blizanów. Bieg odbył się na dystansie 1500m. po leśnym, trudnym terenie. Po emocjonującym pojedynku nasi chłopcy wygrali ten wyścig zajmując pierwsze trzy miejsca na podium. Zwycięzcą biegu z czasem 5,34 min został Kacper Kurzawa. Drugie miejsce przypadło Tomaszowi Ordonowi, a trzecie miejsce zajął Szymon Dudek. W kategorii drużynowej zdobyliśmy Mistrzostwo Powiatu kaliskiego w drużynowych biegach przełajowych uzyskując awans do zawodów wojewódzkich. Skład naszej reprezentacji oprócz wymienionych osób uzupełnili: Wiktor Wichorski, Bartosz Konopa oraz Michał Gawron. Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu ?

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content