Finał konkursu „Na największą Wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry”

Finał konkursu „Na największą Wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry”
  • 19 lis 2023
Finał konkursu „Na największą Wielkopolską pyrę oraz potrawę z pyry” z udziałem uczennic Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie.
Wyróżnienie dla Mai Dynkowskiej w finale konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego „Na największą Wielkopolską Pyrę oraz Potrawę z Pyry” i podziękowania dla Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie odebrane przez Natalię Bartczak.
„Ślepe ryby z myrmyrdą” oraz „Kartoflanka na kaczce”- potrawy wykonane przez Natalie Bartczak, Amelię Haladyn i Maję Dynkowską – uczennice kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Przygotowaniom do konkursu towarzyszyło doskonalenie kunsztu kulinarnego oraz estetyki serwowania potraw.
Uczennice udzieliły wywiadu dla „Nie sądzisz?”- kanału YouTube.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content