Mechaniczny sukces uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie

Mechaniczny sukces uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie
  • 20 mar 2023
W dniu 10.03.2023 r. dwuosobowe zespoły uczniów technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum pojazdów samochodowych wzięły udział w półfinale Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategoriach: Młody Mechanik oraz Młody Mechanik Maszyn Rolniczych.
Paweł Wawrowski i Dominik Kasprzak – uczniowie klasy IV c, kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki z najlepszym wynikiem w szkole zakwalifikowali się do ścisłego finału XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii: Młody Mechanik Maszyn Rolniczych.
Zmagania finałowe już 31.03.2023 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Poznań Motor Show

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content