Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 1 w piłce nożnej halowej – tytuł mistrza dla 3 b

Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 1 w piłce nożnej halowej – tytuł mistrza dla 3 b
  • 27 lis 2023

W listopadzie w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie szkole odbyły się szkolne zawody w Piłkę Nożną Halową mające na celu wyłonienie najlepszej klasy w tejże dyscyplinie. Do rywalizacji zgłosiły się wszystkie klasy. Z racji ilości chętnych zastosowano system gier ”pucharowy”. Po wielu meczach i sportowej walki doszliśmy do wielkiego finału. Zmierzyły się w nim obrońca tytułu czyli klasy 3B oraz klasa 3A.Po bardzo emocjonującym meczu bezapelacyjnym zwycięzcą została klasa 3b, wicemistrzostwo zdobyła klasa 3A natomiast trzecie miejsce w turnieju przypadło klasie 4b. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content