Rolnictwo 4.0 w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie – kształcimy kadry na potrzeby nowoczesnego rolnictwa we współpracy z Agro-Rami

Rolnictwo 4.0 w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie – kształcimy kadry na potrzeby nowoczesnego rolnictwa we współpracy z Agro-Rami
  • 25 kwi 2023
W dniu 25 kwietnia 2023 r. szkolenie z zakresu funkcjonalności i wykorzystania urządzeń i systemów nawigacji satelitarnej w rolnictwie dla uczniów technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki przeprowadził specjalista ds. precyzyjnego rolnictwa p. Miłosz Kieroński z Agro-Rami
Moduły nawigacyjne zyskały szerokie zastosowanie w branży rolniczej, szczególnie w produkcji polowej, przez co wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów w tym obszarze. Odpowiedzią na powyższe potrzeby są działania Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie skoncentrowane na poszerzaniu wiedzy i umiejętności w zakresie zaawansowanych technologii w dziedzinie mechanizacji rolnictwa.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content