Wicemistrzostwo Powiatu Kaliskiego w przełajach

Wicemistrzostwo Powiatu Kaliskiego w przełajach
  • 11 kwi 2024
Zespół Szkół nr 1 w Liskowie wicemistrzem Powiatu Kaliskiego w drużynowych biegach przełajowych.
Zawody odbyły się w dniu 11.04.2024 w miejscowości Piskory na ternie gminy Blizanów. Bieg odbył się na dystansie 1500m w leśnym trudnym terenie. Po emocjonującym pojedynku chłopcy zajęli odpowiednio: Patryk Siwczak – trzecie miejsce, Paweł Wawrowski- czwarte miejsce, piąte miejsce Kacper Kurzawa i siódme miejsce Kamil Andrzejak. W kategorii drużynowej zdobyliśmy wicemistrzostwo Powiatu Kaliskiego w drużynowych biegach, zdobywając łącznie 170 pkt. przegrywając nieznacznie z ZS Opatówek zdobywcą 177 pkt. Serdecznie gratulujemy sukcesu

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content