Zakończenie roku klas maturalnych

Zakończenie roku klas maturalnych
  • 26 kwi 2024

26 kwietnia 2024 r. – uroczyste zakończenie roku dla klas programowo najwyższych. Uroczystość przygotowania przez uczniów klas młodszych stanowiła okazję do podsumowań, wręczenia nagród, wyróżnień i podziękowań. Wspomnienia wypełniły szkolną aulę. Ważny etap w życiu uczniów klas piątych dobiegł końca a uzyskane świadectwo ukończenia technikum otwiera im drzwi do dalszego edukacyjno-zawodowego rozwoju.

Drodzy Absolwenci Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie rocznik 2024 – wzbijajcie się wysoko na zawodowych skrzydłach, bądźcie wytrwali w dążeniu do marzeń, zdeterminowani w samorozwoju, otwarci na nowe doświadczenia i niestrudzeni w byciu dobrym człowiekiem.

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content