Zespół Szkół nr 1 w Liskowie – aktywnie uczestniczymy w Targach Smaki Regionów

Zespół Szkół nr 1 w Liskowie – aktywnie uczestniczymy w Targach Smaki Regionów
  • 29 wrz 2023
W dniu 29 września 2023 r. Uczniowie i Uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie wzięli udział w inspirującym pokazie kulinarnym „Smaki regionów” na MTP. Pokaz miał na celu szerzenie idei Zero Waste – nie marnowanie żywności, który poprowadzony został przez finalistę programu MasterChef Laurentiu „Lorek” Zediuz. Uczennice ZS1 świetnie sprawdziły się w roli pomocnic szefa kuchni. Na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego po raz trzeci uczestniczyliśmy w targach w trakcie których 12 regionów Polski prezentowało swoje specjały.
Pokazom oraz wystawcom towarzyszyła Polagra FOOD, FOODTECH i HORECA zrzeszająca branże spożywcze w jednym miejscu.
Koordynatorzy: p.Kinga Poniatowska i p. Joanna Przepiórka

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content