Zespół Szkół nr 1 w Liskowie – dodatkowe umiejętności zawodowe dla branży lakierniczej

Zespół Szkół nr 1 w Liskowie –  dodatkowe umiejętności zawodowe dla branży lakierniczej
  • 18 wrz 2023
Zespół Szkół nr 1 w Liskowie podjął współpracę z ekspertem i praktykiem branży lakierniczej- Adamem Niedzwiedzkim oraz Troton Polska
Projekt TuningON objęty został merytorycznym i technicznym wsparciem grupy eksperckiej. Ekspert lakiernictwa Adam Niedzwiedzki wraz z grupą doradców technicznych Troton Polska przeprowadzi uczniów przez cały proces lakierniczy – od doboru optymalnej technologii po przeprowadzenie lakierowania oraz dostarczy szkole materiały lakiernicze niezbędne w ostatniej fazie projektu TuningON. W dniu 18 września odbyło się pierwsze spotkanie szkoleniowe zorganizowane dla uczniów klas technik pojazdów samochodowych

Zdjęcia dodatkowe

Copyright 2023 Zespół Szkół nr 1 w Liskowie

Skip to content